Kamik

avatar
 • Kamik 26.05.2011

  Cześć.

  Zapewne niektórzy pamiętają jeszcze naciągaczy z pobieraczka. Niektórzy pewnie już o nich zapomnieli.

  Oni sam jednak nie dają o sobie zapomnieć. Mianowicie znów próbują wyłudzać pieniądze.

  Kilkanaście minut temu otrzymałem meila od biura windykacji (bez)prawnej w którym usiłują mi grozić sądem. :)

  Nie zastanawiając się długo, zatelefonowałem pod podany numer i przeprowadziłem rozmowę z rzeczoną kancelarią, gdzie w kilku żołnierskich słowach wyjaśniłem, iż z racji, że pobieraczek został ukarany przez UOKIK stosowną karą za swoje złodziejskie praktyki,...

 • Kamik 14.04.2010

  NIE dla umniejszania symboliki Wawelu.

  To miejsce nie tylko jest nietrafione jako miejsce pochówku prezydenta Kaczyńskiego, ale jest po prostu niestosowne.

  Leżą tam bowiem królowie, oraz osobistości wybitnie zasłużone dla polski. Nie umniejszając patriotyzmu jakim wykazywał się tragicznie zmarły Prezydent Kaczyński musimy stwierdzić, że samo bycie patriotą do bycia pochowanym na Wawelu nie upoważnia.

  Nie upoważnia do tego również sam fakt bycia prezydentem. Tym bardziej, że prezydenci są chowani w stolicy, a stolica została przeniesiona do Warszawy i to jest oczywiste miejsce...

 • Kamik 19.02.2010
 • Kamik 11.02.2010

  Jakiś czas temu pojawiła się strona proponująca bon o wartości 50 złotych za rozesłanie linka do 20 osób. Zainteresowanie jest całkiem spore bo do tej pory odwiedziło ją ponad 37000 osób. Szkoda tylko, że jest to kolejne oszustwo bowiem jak możemy przeczytać na www.mcdonalds.pl "jedynymi oficjalnymi polskimi stronami są mcdonalds.pl mcdonaldspraca.pl happymeal.pl."

  Poza tym strona jest w domenie .tk, czyli jest to raczej bezpłatna domena którą zwykle się otrzymuje w zamian za wyświetlanie reklam itp.

  Nie daj się oszukać i.. nie zrób z siebie głupka w mc donaldsie. :)! • Kamik 05.02.2010

  Debata z internautami w której internautów nie było.

  Ponad trzy godziny wypowiedzi, opinii, pytań...

  Mimo wszystko czuje pewien niedosyt. Bo czy przypadkiem koordynujący to spotkanie Maciek Budzich nie obiecywał wcześniej, że "nie każdy będzie mógł wziąć udział w tym spotkaniu osobiście, ale wykorzystując potencjał mediów społecznościowych każdy chętny internauta będzie mógł zabrać głos korzystając czy to z Facebooka, GoldenLine, Blipa, Twittera, Flakera, YouTube, Skype, maila, czatu..."?

  Czy nie zapewniał, że "wszystkie (pytania) zostaną przeczytane i to one będą...

 • Kamik 25.01.2010

  Szanowny Panie Premierze

  W ostatnim czasie zastanawiałem się dzięki komu w Polsce tak naprawdę wygrywają poszczególni politycy i ugrupowania.

  W przypadku ostatniego zwycięstwa Platformy wydaje się to być oczywiste.

  Wystarczy bowiem cofnąć się w czasie by przypomnieć sobie jak (prawie) wszyscy staraliśmy się by wygrała właśnie Platforma.

  Akcja schowaj babci dowód, bezpłatna, prowadzona w internecie i gdzie się tylko dało kampania w której brali udział głównie internauci, a także wiele innych są tego doskonałym przykładem.

  Owszem, ja też cegiełkę do tego dołożyłem. Cóż,...

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.